Label
  SiteMap | English ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
   برنامه های آموزشی
  گالری تصویری
  آمار سایت

امروز 82
ماه جاری 23033
کل مراجعات 252436

 برنامه های آموزشی
 ارسال چاپ برگشت

انجمن علمی مدیریت و اقتصاد دارویی ایران با هدف توسعه و نهادینه سازی علوم مدیریتی و اقتصادی و بر اساس رسالت تدوین شده، دوره های آموزشی مرتبط با نیاز صنعت داروسازی و داروسازان شاغل در داروخانه  کشور را در قالب سمینار، بازآموزی، دوره های کوتاه مدت، بلند مدت و به صورت درون و برون سازمانی برگزار می نماید. این دوره ها توسط متخصصین و اساتید برجسته علوم مدیریت و اقتصاد دارویی تدریس می گردند.

از جمله فعالیت های آموزشی صورت گرفته برای شاغلین در صنعت برگزاری دو دوره کارگاه آموزشی تدوین کسب و کار (Business Plan)، برگزاری کارگاه آموزشی انتقال فن آوری و قراردادهای تبادل در صنعت دارو، دوره های آموزشی استراتژیک داروئی، بازاریابی و MBA دارویی می باشد.

همچنین برای داروسازان شاغل در داروخانه دوره های مدیریتی کاربردی از جمله کاربرد کامپیوتر در داوخانه و مهارتهای مدیریتی داروساز در داروخانه و ... تا کنون به صورت  مدون و غیر مدون برگزار گردیده است.

لازم به ذکر است انجمن علمی مدیریت و اقتصاد دارو در نظر دارد در جهت آسایش متقاضیان ، دوره های خود را به صورت مجازی از طریق همین سایت برای جویندگان علم و دانش قرار دهد.

به عزیزانی که در این دوره های آموزشی شرکت می نمایند، گواهی پایان دوره توسط انجمن علمی مدیریت و اقتصاد دارو تقدیم می گردد..

لذا از آندسته از عزیزان شاغل در صنعت و داروخانه  که مایل به برگزاری دوره های آموزشی متناسب با نیاز خود می باشند دعوت بعمل می آید تا با دبیرخانه انجمن تماس گرفته و نیازهای آموزشی خود را مطرح نمایند.صنعت دولت دانشگاه
اخبار

ورود اعضا

نام کاربری :
کلمه عبور :
  
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.

سایتهای مرتبط